Domácí

Autobus ve Slaném najel do lidí na zastávce. Dítě zemřelo, tři zranění

Tragická nehoda se stala v úterý krátce před půl jednou odpoledne na autobusové zastávce ve Slaném na Kladensku. Řidič autobusu tam najel do skupiny lidí. Dítě podlehlo těžkým zraněním, další tři lidi museli záchranáři ošetřit. Jednoho z nich převezli do nemocnice.

"Ze zatím nezjištěných příčin došlo na autobusovém nádraží ve Slaném k dopravní nehodě, kdy bylo zraněno několik osob a na místo přiletěl vrtulník letecké záchranné služby. Za jakých okolností a proč vlastně došlo k dopravní nehodě, na místě šetří dopravní policisté," řekla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Záchranáři původně informovali o třech zraněných - dvou dospělých a jednom dítěti. Právě pro něj dle informací TN.cz letěl vrtulník, nakonec se ale vrátil bez pacienta. Těžce zraněné dítě nedokázali lékaři zachránit.

Aktuální údaje hovoří o čtyřech zraněných, z toho třech dospělých a dítěti, které zemřelo. Jednoho ze zraněných odvezla sanitka do slánské nemocnice a dva byli ošetřeni na místě.

Související obsah

Podle informací TN.cz se měl řidiči autobusu zaseknout plyn a následně měl najet na ostrůvek, kde lidé stáli. Řidič je dle informací TN.cz z události v šoku a na místě probíhá vyšetřování. Zasahují také hasiči. Na video se podívejte ZDE:

"Pomáhali jsme zdravotnické záchranné službě, hasiči zajišťují autobus a na místo povolali rozvodné závody, protože došlo k poničení elektroinstalace na zastávce autobusu," popsala mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová.

Hasiči nemuseli podle Fliegerové nikoho vyprošťovat, na zastávku ale záchranné složky přivolaly psychologickou pomoc.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz