Domácí

Tragédie na silnicích! Při dvou hromadných nehodách zemřeli tři lidé

Tragédie na silnicích! Při dvou hromadných nehodách zemřeli tři lidé
Zdroj: HZS Ústecký kraj

Tragicky skončila nehoda u Hory sv. Šebestiána, v křižovatce se srazili motorkář, osobní auto a kamion. Jeden člověk zemřel na místě, dalšího záchranáři převezli do nemocnice. Silnice je kvůli zásahu zcela uzavřena. Jen o chvíli později při další hromadné nehodě na Příbramsku zemřeli dva lidé.

Osobní auto, kamion a motorkář se krátce po půl dvanácté srazili na silnici 1/7 kousek před obcí Hora sv. Šebestiána. Na místo okamžitě vyrazili policisté, hasiči i záchranáři, kteří kvůli vážnosti nehody povolali vrtulník.

"Jedna osoba na místě zemřela, jedna byla se zraněním převezena do nemocnice," potvrdili policisté na sociálních sítích.

Z kamionu podle hasičů Ústeckého kraje uniklo kolem 250 litrů nafty, jednotky nyní odstraňují následky nehody.

Související obsah

Silnice je zcela uzavřena, řidiči mohou místo objet po objízdné trase. Příčinu a okolnosti nehody nyní musí vyšetřit policisté.

 

Zdroj: Google Maps

Druhá nehoda se stala na 46. kilometru silnice I/4 ve směru na Prahu. Nedaleko obce Milín na Příbramsku se srazila tři vozidla, podle policejního informačního portálu jde o dva osobáky a jednu dodávku. Bohužel ani tato nehoda se neobešla bez ztrát na životech.

Podle policie při nehodě zemřeli dva lidé, další dva byli zraněni lehce. Komunikace je kvůli zásahu jednotek Integrovaného záchranného systému zcela uzavřena.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz