Domácí

Policisté nevěřili svým očím, mladíky se po nehodě nedařilo probudit

Policisté nevěřili svým očím, mladíky se po nehodě nedařilo probudit
Zdroj: Policie ČR

Velmi kuriózní nehodu řešili policisté v Šumperku. Ti přijeli na místo a nemohli uvěřit svým očím. Mercedes se zapnutými světly byl opřený o vedlejší auto, ve vozidle doslova viseli na pásech dva mladíci. Policistům se oba chvíli ani nedařilo probudit.

Na tísňovou linku přišlo v neděli 7. června hlášení o podezření na podnapilého řidiče, který měl při parkování v ulici M. R. Štefánika způsobit škodu na vedlejším vozidle. Situaci okamžitě vyrazila prověřit hlídka policistů.

Ty po příjezdu na místo čekal šok. "Za svou dlouholetou praxi u dopravní policie se totiž s něčím takovým doposud nesetkali. Na parkovacím místě vyhrazeném pro vozidla přepravující zdravotně postižené osoby stál nastartovaný Mercedes s rozsvícenými světlomety, tažným zařízením zapřený o vůz značky Subaru zaparkovaný za ním. Ve vozidle pak doslova viseli zavěšeni na bezpečnostních pásech dva očividně společensky unavení mladíci," popsala mluvčí policie Jiřina Vybíhalová.

Mladíci nejprve nebyli k probuzení a dobu, než se probrali, využili policisté k tomu, aby v klidu zadokumentovali místo nehody. Oba cestující se nakonec podařilo probudit.

Související obsah

"Očividně podnapilý mladík, který vyspával za volantem, policistům tvrdil, že ve vozidle jen odpočíval a odmítl se podrobit jak dechové zkoušce, tak lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve," doplnila Vybíhalová s tím, že vozidlo nemělo zákonné pojištění. Policisté se budou i nadále případem zabývat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz