Domácí

Muž se v Plzni utopil v řece. Jeho smrt sledovaly desítky lidí

K tragické události došlo v úterý odpoledne v centru Plzně. Několik desítek lidí sledovalo tonoucího muže v řece Radbuze. Muž byl nakonec po více než hodině pátrání bohužel nalezen mrtvý.

Oznámení o tonoucím muži na Anglickém nábřeží obdržela v úterý odpoledne plzeňská policie, která na místo ihned vyslala několik jednotek.

Na místo dorazili také hasiči se záchranným člunem a potápěči, kteří se snažili tonoucího muže zachránit a prohledávali okolí jezu. Po více jak hodině bylo tělo muže nalezeno bohužel bez známek života.

"V úterý v půl šesté odpoledne jsme přijali hlášení o tonoucím muži u Wilsonova mostu. Na místo ihned vyjeli záchranné složky, které po více jak hodině pátrání nalezly tělo muže ve středním věku, bohužel již bez známek života. Dle prvotních informací se jednalo nejspíše o muže bez domova,“ uvedla pro TN.cz tisková mluvčí Veronika Hokrová.

Dle svědků se měl muž nejprve procházet mělkým korytem řeky a poté po jezu, ze kterého následně spadl a silný proud ho vtáhl do sebe. Celou tragédii sledovalo po celou dobu několik desítek lidí.

jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz