Zahraničí

Britský premiér měl nehodu! Do cesty autu vběhl demonstrant. VIDEO

Britský premiér měl nehodu! Do cesty autu vběhl demonstrant. VIDEO
Zdroj: Profimedia

Britský premiér Boris Johnson měl ve středu odpoledne v Londýně dopravní nehodu. Auto, ve kterém seděl, prudce zabrzdilo kvůli demonstrantovi, který najednou vběhl do silnice. Zezadu ho nabouralo jiné.

Srážku natočila jedna z demonstrantek. Video poté zveřejnil na twitteru Steve Bray, který na místě spolu s ostatními protestoval proti brexitu:

Na záběrech je vidět stříbrné auto, ve kterém Johnson odjíždí po interpelacích z Parlamentu. Do cesty mu náhle vběhne jeden z demonstrantů, podle Braye byl kurdské národnosti.

Kvůli protestujícímu musel nejdříve prudce zabrzdit policista na motorce, který jel před Johnsonovým autem. Následně zastavil i řidič premiérova jaguaru, vůz s ochrankou za ním to už ale bez následků nestihl a narazil do něj.

Související obsah

Nehoda nebyla nijak vážná a britský portál Express informuje, že se podle zdroje z Downing Street nikdo nezranil. Zadní část Johnsonova jaguaru ale zůstala poškozená. Oba vozy pak z místa rychle odjely.

Protestujícího, který nehodu zavinil, zadrželo několik policistů. Odvedli ho k výslechu na policejní stanici ve Westminsterském paláci. Podle médií na místě demonstroval kvůli tureckým útokům na kurdské rebely v Iráku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz