Zahraničí

Nevěra? Problém byl někde jinde, myslí si otec ubité Moniky!

Objevily se nové detaily v případu dvacetileté Moniky, kterou měl na jihu Slovenska ubít k smrti žárlivý partner Peter. Oběť měl navíc také škrtit a k útoku na ni použil také palici. Poprvé také promluvil otec zabité ženy.

Nehybného Moničina těla si v úterý večer všimli místní. Les, v němž mrtvola ležela, je totiž poblíž zdejší zástavby. Zahlédli také namol opilého Petera, který se tam také motal, píší tvnoviny.sk.

Podle portálu byl zpitý tak, že se sotva držel na nohou. A když na místo přijeli policisté, nemohli dělat v podstatě nic jiného než čekat, dokud hlavní podezřelý alespoň trochu nevystřízliví.

Na místě činu tak Peter byl ještě před půlnocí. Kriminalisté po něm mimo jiné chtěli, aby jim ukázal palici, s níž Moniku, se kterou měl dvě děti, mlátil. Místo, kde mrtvola ležela, policisté hlídali ještě ve středu ráno.

Související obsah

Před činem se měl mladý pár pohádat v domě Moničiných rodičů, kam se oba přistěhovali jen o pár dní dřív. Mladá žena prý byla Peterovi nevěrná a chtěla ho opustit.

Otec oběti ovšem mluví o jiném problému. Když se Peter opil, býval prý velmi agresivní a tchán ho tak z domu vyhazoval. Kriminalisté ovšem pracují i s verzí, že vražda už se stala právě v domě a Peter mrtvolu do lesa odnesl až posléze.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz