Domácí

Policie dopadla nešiku, který prý chtěl ukrást psa. Ten se vrátil domů. VIDEO

Velmi úsměvný byl pokus neznámého muže, který se v Českých Budějovicích snažil podle policie ukrást psa. Neměl totiž žádný nápad, jak zvíře ze zahrady dostat. Nakonec se mu to přece jen povedlo a po velkém úsilí psa odvedl. Ten mu ale utekl a vrátil se k majiteli. Policie už podezřelého vypátrala.

"Ke krádeži došlo 6. června okolo šesté hodiny odpoledne. Na policisty se obrátil majitel s tím, že je jeden z jeho dvou psů pryč,“ řekla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.


Policisté z obvodního oddělení Čtyři Dvory se případem začali okamžitě zabývat. Muž, který podle vyšetřovatelů psa ukradl, se kolem domu poškozeného pohyboval kolem půl šesté a měl s sebou na vodítku menšího pejska.


Měl si vybrat jednoho z hafanů a chtěl ho dostat za každou cenu přes plot. Několikrát se ho snažil vzít také do náruče a přehodit, to se mu však nepovedlo. Vše je vidět na videu, které policisté zveřejnili a které nakonec pomohlo dopadnout podezřelého muže.

Související obsah


Nakonec objevil velmi jednoduchou cestu, kudy ho přes plot dostat. Z vnitřní strany plotu šla totiž otevřít branka k pozemku.


Majitel psa se po zjištění, že na zahradě není, od kolemjdoucích dozvěděl, že muž, který psa měl odcizit, šel i s ním směrem do Stromovky. Tam však už nikoho nenašel. Když se vrátil domů, nalezl svého miláčka sedět před brankou.


Přestože zvíře neznámému muži nakonec uteklo, je podezřelý ze spáchání krádeže a porušování domovní svobody.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz