Krimi

Ženu měl po 16 pivech zardousit. U soudu recidivista všechny urážel!

Loni 17. listopadu byly ve východních Čechách zavražděni hned tři lidé. Dvojnásobnou vraždu spáchal na ubytovně v Opatovicích nad Labem cizinec a vraždit měl také Ondřej Čavajda, který udusil svou bývalou přítelkyni. Teď za to stanul před soudem.

Ondřeji Čavajdovi hrozí až výjimečný trest. Podle obžaloby zavraždil svoji bývalou přítelkyni a motivem prý bylo to, že ho už v minulosti obvinila z nebezpečného vyhrožování a z toho, že jí rozbil nějaké věci.

Jenže podle tehdejšího rozsudku to na vězení u nepoučitelného recidivisty nestačilo a Čavajda se pomstil. Ženě prý posílal výhružné zprávy a pak si několik týdnů rozmýšlel, jakým způsobem bude vraždit.

17. listopadu v bytě v Broumově na Náchodsku prý vypil 16 piv, snědl jeden suchý rohlík a když žena přišla domů, vlastníma rukama ji zardousil. U soudu ve čtvrtek odmítl vypovídat, urážel všechny okolo a pak prohlásil, že už se nechce dalšího líčení včetně vyhlášení rozsudku účastnit.

Související obsah

Čavajdovi rozhodně přitíží jeho bohatá trestní minulost a také to, že vraždil s rozmyslem. Výjimečný trest může dostat i za to, že zavraždil svědka, respektive poškozenou z předešlého soudního líčení.

Ve stejný den, kdy zemřela žena v Broumově, zemřeli na východě Čech také dva dělníci z ciziny, které podle soudu na ubytovně v Opatovicích nad Labem velmi brutálně několika desítkami ran ubodal Maksym Andrijev. Pak se snažil uprchnout autobusem domů na Ukrajinu. Andrijev dostal zatím nepravomocně osmnáctiletý trest.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz