Domácí

Žena hledala lásku na seznamce. Muž z ní vytáhl 700 tisíc korun

Žena hledala lásku na seznamce. Muž z ní vytáhl 700 tisíc korun
Zdroj: Getty Images

Každý z nás má nepochybně svou přednost. Výbornou přesvědčovací schopností vynikl osmadvacetiletý muž z Valašského Meziříčí. Během pouhých osmi dní měl vylákat z ženy ze Zlína téměř 700 tisíc korun. Peníze následně skončily v automatech.

Muž se na internetové seznamce seznámil se starší ženou. Té tvrdil, že nemá žádné problémy s penězi, protože je společníkem v rodinné firmě zabývající se kamionovou dopravou. Šestatřicetiletá žena mu uvěřila.

"Nejprve mu půjčila své vlastní úspory, později se zadlužila u bank. Realizace veškerých půjček proběhla v pouhých osmi dnech,“ řekla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Muž za stejnou dobu prohrál na výherních automatech v kasinu ve Vsetíně více než 600 tisíc.

Související obsah

Podvedená podala na muže trestní oznámení v polovině února. Zřejmě v době, kdy zjistila, že ji muž o své finanční situaci lhal.

"Kriminalisté zjistili, že je k dotyčnému vedeno několik exekučních řízení. Ten se navíc přiznal, že dluží peníze i dalším několika ženám, se kterými se v minulosti seznámil,“ dodala Kozumplíková.

Policisté z oddělení hospodářské kriminality muže obvinili ze spáchání podvodu, za který mu hrozí až osm let vězení.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz