Krimi

Na pouti selhalo rameno kolotoče, zraněného mladíka odvezl vrtulník!

Na pouti selhalo rameno kolotoče, zraněného mladíka odvezl vrtulník!
Zdroj: TN.cz

Na pouti v Horní Polici na Českolipsku zasahovali v sobotu odpoledne policisté i záchranáři. Selhalo tu totiž rameno na jedné z atrakcí. A tříhlavý drak s trojčlennou posádkou neočekávaně spadl. Devětadvacetiletý mladík, který na kolotoči seděl se dvěma mladšími chlapci, se vážně zranil.

"Dospělý muž utrpěl středně těžká zranění. Zůstal při vědomí, přivolaný vrtulník ho převezl k ošetření do liberecké nemocnice," uvedl na dotaz TN.cz mluvčí libereckých záchranářů Michael Georgiev s tím, že zdravotníci se o nešťastné události dozvěděli v půl druhé odpoledne.

Policejní mluvčí Ivana Baláková po 15. hodině doplnila další podrobnosti. "Incident se stal na kolotoči, kde byly labutě i další zvířata. Devětadvacetiletý mladík na něj nastoupil se dvěma chlapci - sedmnáctiletým a devítiletým," upřesnila Baláková.

Související obsah

Dodala, že když se rameno atrakce zvedlo do přibližně dvoumetrové výšky, náhle selhalo a trojice sedící v podobizně bájného zvířete se zřítila na zem.

Zdroj: TN.cz

"Okolnosti celého incidentu teprve zjišťujeme, provádíme příslušné úkony. Právní kvalifikace zatím stanovena nebyla, nejspíš zadáme i vypracování znaleckých posudků," objasnila policejní mluvčí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz