Domácí

Policisté vyjeli k zásahu, srazili se s jiným autem! Na místo letěl vrtulník

Policejní SUV se v úterý srazilo u pražského nákupního centra s jiným osobním autem. Celkem se zranili čtyři lidé, jednoho policistu převážel do nemocnice vrtulník.

K nehodě na pražském Zličíně vyrazili v úterý dopoledne letečtí záchranáři. Srazilo se tam policejní auto s dalším osobákem. Policisté mířili k zásahu do nákupního centra.

"Po 11. hodině dopoledne jsme přijali na linku tísňového volání oznámení, že mělo dojít k fyzickému napadení ženy v obchodním centru na pražském Zličíně. Před příjezdem policie na místo došlo k dopravní nehodě, kdy tři policisté utrpěli poranění a jeden z nich musel být dokonce do nemocnice transportovaný vrtulníkem," popsala policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Související obsah

Při nehodě se zranili celkem čtyři lidé. "Posádky ošetřily poranění hrudníku, pánve, dolní končetiny a krční páteře. Všichni pacienti byli po celou dobu při vědomí, převezeni do Ústřední vojenské nemocnice a Fakultní nemocnice Motol," uvedli pražští záchranáři.

"V ulici Sárská zasahuje jednotka ze smíchovské stanice u dopravní nehody. Není potřeba vyproštění osob, zajišťujeme nehodu proti vzniku požáru," uvedli dopoledne pražští hasiči.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz