Domácí

Tragédie na Vsetínsku! Řidič vyjížděl z vedlejší silnice, srazil se s motorkářem

Tragédie na Vsetínsku! Řidič vyjížděl z vedlejší silnice, srazil se s motorkářem
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje

Na Vsetínsku se v neděli před polednem srazila motorka s osobním autem. Řidič motorky zemřel na místě, jeho spolujezdkyně byla vážně zraněna, v autě se zranili dva lidé. Tragicky skončila nehoda také v sobotu odpoledne na železničním přejezdu na Novojičínsku, kde se srazil vlak s motorkářem, který svým zraněním podlehl.

Nehoda na Vsetínsku se stala v neděli půl hodiny před polednem na silnici mezi obcemi Hrachovec a Zašová. Řidič v osobním autě vyjížděl z vedlejší komunikace, po které ovšem ve stejnou chvíli projížděla dvojice na motorce.

"Po srážce na místě zemřel sedmapadesátiletý řidič motocyklu a jeho o pět let mladší spolujezdkyně byla letecky transportována do ostravské fakultní nemocnice. Sedmasedmdesátiletý řidič osobního automobilu a jeho spolujezdkyně byli k ošetření převezeni do nemocnice ve Valašském Meziříčí," sdělil mluvčí policie Petr Jaroš.

Příčinu a bližší okolnosti nehody nyní vyšetřují policisté. Komunikace byla po dobu záchranných prací a šetření zcela uzavřena, policisté odkláněli dopravu na objízdné trasy.

Související obsah

Hasiči policisté a záchranáři zasahovali u tragické nehody motorkáře také v sobotu odpoledne. Před čtvrtou hodinou se v Odrách srazil vlak s motorkářem, který se velmi vážně zranil. Přivolanému lékaři nezbývalo než konstatovat smrt na místě. V době nehody bylo ve vlaku 20 lidí, nikomu se nic nestalo.

"Hasiči poskytli pro potřeby zdravotníků a policistů skládací mobilní zástěnu a provedli protipožární opatření na motocyklu. Zároveň jej zajistili proti úniku provozních kapalin," sdělil mluvčí hasičů Jakub Kozák.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz