Domácí

Vražda v Kutné Hoře! Podezřelý měl zranit partnerku a zabít její matku

Středočeští policisté pátrali po osmadvacetiletém muži, který je podezřelý z vraždy v Kutné Hoře. Zaútočit měl v sobotu večer na svou partnerku a její matku. Starší žena zemřela. Zadržen byl v neděli krátce před 11. hodinou.

Muž měl v rodinném domě v Kutné Hoře kolem 21:30 zaútočit pravděpodobně kuchyňským nožem na svou třiatřicetiletou partnerku a její matku. Třiašedesátiletá žena podlehla svým zraněním na místě, mladší žena byla převezena do nemocnice.

"Podezřelý z místa utekl. Policisté po něm od včerejšího večera intenzivně pátrají. Na místo byl přivolán psovod se služebním psem. Do pátrací akce byl přizván také vrtulník letecké služby Policie České republiky. Bohužel se do současné doby nepodařilo muže vypátrat," informovala v neděli ráno mluvčí policie Markéta Johnová.

  

Související obsah

Na sociálních sítích lidé vypověděli, že jim policisté doporučili, aby se během pátrání zamkli. Mnozí uvedli, že měli strach, navíc ani netušili, co přesně se stalo.

Pátrání pokračovalo až do nedělního dopoledne, kdy přišly pozitivní zprávy. "Hledaný muž byl před 11. hodinou policisty nedaleko Kutné Hory vypátrán, zadržen a převezen na policejní služebnu k provedení dalších potřebných úkonů. Děkujeme veřejnosti za spolupráci," uvedla Johnová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz