Krimi

Ženu, která jela bez řidičáku, vyzvedl na policii manžel. Taky bez řidičáku

Policisté na obvodním oddělení v Lanškrouně vyšetřovali řidičku, která sedla za volant bez řidičáku. Když ji potom vyzvedl autem manžel, ukázalo se, že ani on nesmí řídit. Ve výslechové místnosti tak nakonec skončili oba.

Začalo to silniční kontrolou, hlídka stála mezi obcemi Luková a Žichlínek na Orlickoústecku. Za volantem seděla 25letá žena. Nikdy neměla řidičák, přesto ji policisté už v minulosti za volantem nachytali. A teď řídila znovu.

Policisté ženu převezli na obvodní oddělení do Lanškrouna, kde začal výslech. Za chvíli se dozvěděla, že může skončit za mřížemi až na tři roky. Policisté ji nakonec propustili a žena před budovou čekala na manžela, který k policejní služebně přijel autem.

Související obsah

Na tom by nebylo nic divného, kdyby tento 32letý řidič také neměl vyslovený zákaz řízení. Přišel o řidičák kvůli tomu, že řídil pod vlivem drog. Policisté ho nenechali odjet a i on velmi brzy zjistil, že mu hrozí za maření úředního rozhodnutí stejná sazba, tedy tři roky vězení.

Pak už vše probíhalo, jak mělo. Manželská dvojice vyrazila od služebny domů pěšky. Lanškrounští policisté připustili, že nic podobného dlouho nevyšetřovali.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz