Domácí

Řidič chtěl přes cestu pustit kachny, místo toho způsobil nehodu

Řidič chtěl přes cestu pustit kachny, místo toho způsobil nehodu
Zdroj: Policie ČR

Nehoda kvůli kachnám, které přecházely přes cestu, uzavřela v úterý ráno silnici na Strakonicku. Řidič auta nechtěl kachní výpravu přejet, a proto zabrzdil. Šofér v autě za ním už to však nestihl. O chvíli později došlo k další nehodě v koloně, která se v místě vytvořila.

K první nehodě došlo po sedmé hodině ráno na silnici I/20 u obce Újezd poblíž Vodňan. "Jeden z řidičů popsal, že zabrzdil za autem, které mělo dávat přednost kachnám přecházejícím přes silnici a zezadu do něj narazilo auto, které nedobrzdilo,“ informovala policejní mluvčí Jaromíra Nováková.


Tato srážka se však naštěstí obešla bez zranění a nic se nestalo ani přecházejícím kačenám. Netrvalo však dlouho a ve stejném úseku došlo k další dopravní nehodě.

Související obsah


"Ve směru od Českých Budějovic na Strakonice přijíždělo nákladní auto, které v důsledku tvořící se kolony začalo brzdit. Za ním jedoucí dodávka ale dobrzdit nestačila a do náklaďáku vrazila,“ dodala Nováková.


V tomto případě se však střet už bez následků neobešel. Řidič dodávky utrpěl při nárazu zranění a záchranáři jej převezli do nemocnice na ošetření. Nehodu nyní vyšetřuje dopravní policie.

Nehoda u obce Újezd na Strakonicku:

Zdroj: Policie ČR
Zdroj: Policie ČR
TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz