Krimi

Policie 11 dní hledala nezletilou matku. Měla s sebou své malé děti

Policie 11 dní hledala nezletilou matku. Měla s sebou své malé děti
Zdroj: Profimedia

Policisté ze Znojemska žádali o pomoc při "pátrání po třech dětech", jak uvedli na svém webu. Konkrétně šlo o nezletilou dívku, která se nevrátila z vycházky z výchovného ústavu, kam ji poslal soud, a její dvě děti, kterým je teprve několik měsíců.

Šestnáctiletá dívka má podle policejních stránek ústavní výchovu nařízenou okresním soudem. Z povolené vycházky se ale zpět do ústavu nevrátila. Podle databáze pohřešovaných osob po ní bylo vyhlášeno pátrání už od 4. července.

"Jedná se o šestnáctiletou dívku, která je matkou dvou dětí," uvedli policisté.

Dívka byla v pátrání už na sklonku minulého roku. Tehdy ještě těhotná utekla s malým miminkem. Zmizela po návštěvě babičky. Policisté ji po několika dnech vypátrali u tehdy sedmnáctiletého přítele. Ten byl také v celostátním pátrání.

Související obsah

Ve čtvrtek policisté pátrání odvolali. "Matka i děti jsou v pořádku. Děkujeme veřejnosti za spolupráci," uvedla mluvčí policie Lenka Drahokoupilová.

Podobný případ řešili v uplynulých dnech také policisté z Pardubického kraje. Ti hledali patnáctiletou dívku v pokročilém stupni těhotenství. Odešla už 3. července, vypátrat se ji podařilo po zveřejnění výzvy v médiích.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz