Domácí

Zloději selhalo při vloupání do obchodu srdce, na místě zemřel

Zloději selhalo při vloupání do obchodu srdce, na místě zemřel
Zdroj: Getty Images

U vloupačky se smutným koncem zasahovali policisté z Jindřichohradecka. Zloději na útěku selhalo srdce a zemřel. Snahy přivolaných záchranářů o oživení 55letého muže byly marné.

Policisty po půlnoci ze středy na čtvrtek zburcovali hlídači z bezpečnostní agentury. Podezření, že se někdo vloupal do obchodu u obce Halámky poblíž Jindřichova Hradce, vyrazila prověřit hlídka. 

Hláška od hlídačů se potvrdila. "Po příjezdu na místo viděli padesátiletého muže, jak se vloupává výlohou do objektu. Po výzvě začal muž utíkat do lesa, nesrozumitelně křičel a působil jako ovlivněn drogami," uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner.

Související obsah

Strážcům zákona se po pár minutách podařilo muže doběhnout a zadržet. Okamžitě však upadl do bezvědomí. Policisté ho začali oživovat a pokračovali v tom i přivolaní záchranáři. "Bohužel bez účinku, muž zemřel. Dle lékaře, bylo pravděpodobnou příčinou úmrtí srdeční selhání," doplnil Matzner.

Muž pravděpodobně z obchodu nestihl ani nic vzít. Kriminalisté zjistili, že byl uživatelem drog, a případem se nadále zabývají. Nařídili také soudní pitvu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz