Domácí

Pokus o vraždu! Muž se po hádce vrhl na svého otce a dědu

Pokus o vraždu! Muž se po hádce vrhl na svého otce a dědu
ilustrační foto | Zdroj: Policie ČR

Kriminalisté řeší hned dva pokusy o vraždu, které se odehrály v několika uplynulých dnech. Muž z Mostecka měl napadnout svého otce a dědu, oba byli velmi vážně zraněni. Ve druhém případě pak v Praze došlo k fyzickému konfliktu mezi dvěma muži, zraněný musel okamžitě do nemocnice.

Během minulého týdne podle policie 33letý muž na Chomutovsku zaútočil na svého otce a dědu po rodinné hádce, oběma způsobil velmi vážná zranění. Policisté již muže obvinili.

"Případem se i nadále zabývají kriminalisté krajského ředitelství. S ohledem na probíhající vyšetřování není možné poskytnout žádné další informace," sdělila mluvčí policie Šárka Poláčková.

Druhý případ se odehrál v neděli. Po 21. hodině v Zelenčské ulici v Praze došlo ke konfliktu mezi dvěma muži, při kterém byl jeden z nich velmi vážně zraněn a musel být po ošetření okamžitě převezen do nemocnice.

Související obsah

"V souvislosti s případem byl na místě činu ten večer zadržen podezřelý čtyřiadvacetiletý muž. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu vražda ve stádiu pokusu. Podezřelý se v tuto chvíli nachází v policejní cele," potvrdil zadržení podezřelého mluvčí policie Jan Rybanský.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz