Domácí

Po Vltavě se šířila olejová skvrna! Hasiči povolali zástupce životního prostředí

Pražští hasiči zasahují na Podolském nábřeží, Vltavou se šíří olejová skvrna o rozměru 5 krát 100 metrů. Na místo zamířili také zástupce životního prostředí a zástupce Povodí Vltavy. Zhodnotili, že nebezpečí nehrozí.

"Po konzultaci se zástupci životního prostředí není náš zásah na místě potřeba. Jednalo se o velmi malé množství oleje, pravděpodobně rostlinného původu, který se do příjezdu zástupců vlivem větru rozptýlil a nebylo v našich silách tenký film zachytit," informují hasiči na svém twitteru.

V pondělí odpoledne vyjeli pražští hasiči na Podolské nábřeží kvůli olejové skvrně, která se šířila Vltavou. Ze Smíchova na místo vyrazil speciální kontejner určený na zásahy na vodní hladině.

 

Související obsah

"Na člunu provádíme průzkum vodní hladiny. Velitel zásahu si povolal zástupce životního prostředí a Povodí Vltavy," popsali zásah pražští hasiči na sociálních sítích.

  

Před příjezdem hasičů se skvrna rozléhala na ploše o rozměru 5 krát 100 metrů. Přivolaný zástupce životního prostředí po zjištění stavu zkonstatoval, že nebezpečí nehrozí.

kvo, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz