Domácí

Agresor brutálně napadl mladou dívku. Mlátil jí hlavou o chodník

Na mladou ženu v Plzni v sobotu zaútočil agresivní muž. Nejdříve ji napadl pěstmi, poté ji strhl na zem a snažil se jí opakovaně mlátit hlavou o chodník.

Večer na který bohužel asi jen tak nezapomene, zažila v sobotu mladá dívka z Plzně. Po cestě domů k ní na Slovanské třídě přistoupil cizí muž, nejdříve jí chtěl sebrat telefon, když mu žena telefon nechtěla vydat, tak ji začal mlátit pěstmi.

Chování agresora dokonce dospělo i do takového stádia, kdy napadenou strhl na zem, a snažil se jí mlátit hlavou o chodník. Velkým štěstím mladé ženy bylo, že v danou chvíli jela okolo hlída strážníků, která muže i přes jeho agresi ihned zpacifikovala.

Související obsah

Pětadvacetiletá žena utrpěla několik oděrek v obličeji, roztržený ret a se šokem byla převezena do nemocnice.
 

Proti útočníkovi bylo zahájeno trestní stíhání pro zvlášť závažný zločin loupeže, současně kriminalisté podali podnět k podání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, kterému státní zástupce vyhověl, a poslal muže do vazby, informuje Krimi-Plzeň.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny “svého“ politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimír Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny “svého“ tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz