Domácí

Zásah na letišti v Praze, cestující z Německa zpívali nacistickou hymnu!

Zásah na letišti v Praze, cestující z Německa zpívali nacistickou hymnu!

Policisté v pátek zasahovali na pražském letišti. Důvodem bylo chování cestujících na palubě letadla mířícího z Düsseldorfu do Prahy. Skupina mužů v letadle pokřikovala, nadávala cestujícím a zpívala nacistickou hymnu.

Trojici mužů zajistila v pátek večer cizinecká policie ihned po přistání na letišti Václava Havla. Cizinci v letadle pokřikovali, nadávali ostatním a zpívali nacistickou hymnu. Problémové pasažéry si poté převzali kriminalisté z odboru extrémismu a terorismu.

Jejich chování nyní budou řešit ve zkráceném řízení pro trestný čin podpory hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka. Mužům nyní hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Související obsah

"Po přistání letadla na letišti v Praze byli muži zajištěni policisty z cizinecké police a následně předáni zmiňovaným kriminalistům. Ti je nyní řeší ve zkráceném přípravném řízení pro trestný čin projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka,“ Daněk.

"Všichni tři cizinci, kteří jsou ve věku od sedmatřiceti do osmatřiceti let, se k činu při výslechu přiznali a nyní jim hrozí až tříletý pobyt za mřížemi,“ doplnil Daněk.

Dealeři schovali 12 balíčků drog do rámu svatého obrazu. Podívejte se na video:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz