Domácí

Plavkyni na Slapech srazil vodní skútr. Pachatelé od zraněné ujeli

Plavkyni na Slapech srazil vodní skútr. Pachatelé od zraněné ujeli
Zdroj: TN.cz

V úterý ošetřovali vodní záchranáři na Slapech ženu, kterou ve vodě na lehátku srazil vodní skútr. Pachatelé zraněné navíc neposkytli pomoc a ujeli. Případem se bude zabývat policie kvůli podezření ze spáchání několika trestných činů.

K nehodě došlo kolem poledne poblíž Častoboře. Trojice mužů na vodních skútrech jela podle svědků nebezpečně a blízko ke koupajícím se lidem.


"Se skútrem prováděli nebezpečné a nepovolené manévry v plavební dráze, které zapříčinily shození plavkyně z lehátka a pravděpodobně i její následná zranění,“ informoval mluvčí záchranářů Daniel Vičan.

Související obsah


Ani jeden z aktérů však nezastavil. Muži dále pokračovali v jízdě a neposkytli zraněné žádnou pomoc. Ženu s krvácejícím zraněním záchranáři po ošetření převezli do nemocnice k dalšímu vyšetření.


"Připomínáme, že jakékoliv akrobatické kousky na skútru na Slapech je možno provádět jen v místech, která jsou pro takovou jízdu vyhrazena,“ upozorňuje Vičan.


Přivolaná hlídka policie následně na základě informací svědků kontrolovala a prověřovala možné pachatele.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz