Krimi

Bitevní zóna Jablonec! Desítky lidí vytáhly do bitky kvůli dávným sporům

Desítky členů dvou rodin si řešily v úterý své spory na jedné z jabloneckých ulic. Na 'výměnu názorů' se účastníci rvačky vyzbrojili vším, co jim padlo pod ruku. Na místo musela přijet policie a situaci uklidnit.

Trámky, násady, teleskopický obušek i paralyzér. V Jablonci nad Nisou v Řetízkové ulici se v úterý večer odehrála pouliční bitka, při níž dva rody slovně i ručně řešily vzájemnou dlouhodobou zášť. Celkem se podle policie do rvačky zapojilo asi 30 lidí.


Na místo vyrazilo 11 policejních hlídek z Jablonci i Liberce, které musely situaci uklidnit. "Během incidentu nebylo naštěstí nikomu způsobeno závažné zranění. Mezi účastníky se jednalo pouze o drobné pohmožděniny a oděrky. Došlo také pravděpodobně k poškození zaparkovaného vozidla jedné ze zúčastněných osob," uvedla policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Související obsah


Policisté po bitce zadržely dvě osoby, které skončily v cele v Jablonci. "Ve věci byly již zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví, rvačka, nebezpečné vyhrožování a poškození cizí věci," doplnila Sochorová.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz