Krimi

Muž měl krást v obchodě, na ostrahu pak vytáhl zbraň. Policii uniká!

Muž měl krást v obchodě, na ostrahu pak vytáhl zbraň. Policii uniká!
Zdroj: Policie ČR

Karlovarští policisté pátrají po zatím neznámém muži, který si měl ve středu v obchodním domě v Chebu vzít vystavené zboží, aniž by se obtěžoval zaplatit. Když ho zadržela ostraha, vytáhl střelnou zbraň a poté utekl. Vzhledem k tomu, že může být nebezpečný, policie varuje, ať se ho nikdo nesnaží sám zadržet.

Do obchodního domu v Chebu měl ozbrojený muž nakráčet ve středu dopoledne. Tam si podle policistů vybral vystavené zboží a následně s ním odešel bez zaplacení. Daleko se však bez povšimnutí nedostal - u pokladen ho zadržela ostraha prodejny.

Pachatel se nehodlal tak lehce vzdát a na ostrahu podle policistů namířil krátkou střelnou zbraň. Poté utekl a od obchodního domu zřejmě odjel bílým pick-upem s neznámou registrační značkou.

Muž by měl být vysoký a hubený s vlasy ostříhanými na ježka. Na sobě měl šedé triko s dlouhým rukávem, černé kalhoty a černé boty s bílou podrážkou. Přes levé rameno si nesl černou látkovou příruční tašku.

Související obsah

Zachytily ho i bezpečnostní kamery. Policie se proto obrací na veřejnost s výzvou, zda někdo pachatele nepoznává. Varuje však, aby se ho lidé nepokoušeli sami chytit.

"Vzhledem k tomu, že hledaný muž je ozbrojený, tak apelujeme na veřejnost, aby se ho v žádném případě nesnažila zadržet. V případě jakýchkoliv informací k tomuto muži ihned volejte na linku 158," vyzývá mluvčí policie Jakub Kopřiva.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz