Domácí

Rande jako z hororu. Muž ženě ukazoval hřbitov, pak ji na něm zavřel!

Velmi neobvyklé rande. Tak by se dal nazvat případ, který momentálně vyšetřuje pardubická policie. V jedné místní restauraci se se ženou seznámil muž. Ten tvrdil, že je správcem krematoria a že ji provede hřbitovem. Zároveň jí slíbil ukázat nebožtíka. Žena souhlasila, jenže to neměla dělat.

Žena křičela mezi hroby. Její nářek vyhnal obyvatele z okolí z postelí. "Máme tady problém. Chlap, co dělá v tom krematoriu, tak ji tam údajně zavřel. Potřebovali jsme, aby ta paní mohla přelézt. Je tady ostnatý drát,“ popsal volající, který kontaktoval policisty.


Příběh se začal psát nad skleničkou vína v jednom pardubickém podniku. Někdo láká na sbírku motýlů, jiný se při zemi rozhodně nedrží.

Související obsah


"Muž ženě údajně v restauraci slíbil, že jí ukáže nebožtíka,“ potvrdila policejní mluvčí Markéta Janovská.


Žena kupodivu souhlasila. "Kombinace alkoholu a tajemna může vypadat na první pohled velmi atraktivně,“ vysvětlil psycholog Jan Lašek.


Tajemný muž s ní mířil k budově, kde se natáčel legendární film Spalovač mrtvol. Než měli jít do útrob krematoria, ještě se na chvíli zastavili.


Seděli na hřbitovní zdi a povídali si o životě, mezitím vypili několik sklenic alkoholu. A pak se údajný správce ztratil ve tmě mezi náhrobky.

Související obsah


"Probíhá interní šetření, zda do areálu mohl ženu pustit náš zaměstnanec,“ řekla mluvčí pardubických služeb Klára Sýkorová.


Klíče ovšem mohou mít i pracovníci pohřebních služeb. Všemožnými způsoby se žena z areálu krematoria snažila dostat, přes plot házela své osobní věci, ale stejně nedokázala přelézt.


Milenec s divným vkusem se už neukázal. Vrata na dálku otevřel opravdový správce.

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz