Domácí

Krampol se rozloučil se zesnulou manželkou. Pohřeb byl přísně tajný

Týden od náhlé smrti Hany Krampolové se s ní manžel a přátelé naposledy rozloučili. Klasický pohřeb to nebyl, protože Jiří Krampol nechtěl "morbidní show". Poslední sbohem dal milované ženě, s níž prožil posledních 27 let, v neprodyšně uzavřené restauraci v kruhu příbuzných a nejbližších přátel.

Jiřího Krampola opustila milovaná manželka Hanka minulé pondělí večer. V kruhu příbuzných a nejbližších přátel se s ní rozloučil v restauraci Černý kohout na pražském Smíchově, kterou nechal pro cizí neprodyšně uzavřít.

"Já žádný pohřeb nechci, je to show. Když se podíváte do novin, to jsou takové blbosti a nesmysly, už jsem na to alergický. Někdo tam vykecává nějaké kraviny, které se nikdy nestaly," vysvětlil TN.cz vdovec důvody svého rozhodnutí.

Na rozloučení s Hanou Krampolovou promluvil kněz a zazněla italská árie, které se ujala Natálie Grossová s Danem Matouškem. Místo desítek minut pláče se setkání točilo kolem nejhezčích vzpomínek na Krampolovu manželku.

"Bude to decentní, důstojné. Já si právě přeju, aby to bylo takové. Aby to nebylo morbidní, aby tam nebyly nějaké rakve a urny, osobně to nesnáším. Hrozně mi to vadí," přál si Krampol.

Mezi smutečními hosty nechyběl třeba Luděk Sobota s manželkou Adrianou, dorazil také expremiér Jiří Paroubek (ČSSD), Pavel Pásek, blízký přítel zesnulého Jiřího Pomeje nebo královna dětských srdcí Dagmar Patrasová.

Prvotní informace o výsledcích pitvy ukazovaly na vykrvácení po prasklém vředu. Příčinou smrti Krampolové ale má být selhání orgánů. Herec ji pochová do rodinného hrobu na Olšanských hřbitovech. 

Související obsah

Krampol nechce dlouho truchlit v osamění. Proto nezrušil naplánovanou dovolenou a v neděli vyrazí s kamarády na Moravu. Plánuje tam zůstat alespoň pět dní.

Poslechněte si, jak Jiří Krampol popsal detaily posledního rozloučení s milovanou Hankou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz