Domácí

Řidič se vyhýbal mrtvé zvěři a narazil do stromu. Na místě zemřel

Řidič se zřejmě vyhýbal mrtvé zvěři na silnici u obce Pozdeň na Kladensku, nezvládl svoje auto a zemřel po nárazu do stromu. K podobné nehodě vyjížděli i policisté na Děčínsku.

Ke smrtelné dopravní nehodě došlo v noci z neděli na pondělí u obce Pozdeň na Kladensku. Řidič osobáku značky Mercedes-Benz zde nezvládl řízení a čelně narazil do stromu. Po nárazu bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem.

"Mohu potvrdit, že dnes okolo druhé hodiny došlo k dopravní nehodě u obce Pozdeň na Kladensku. Zatím z nezjištěných důvodů, zde narazil do stromu 24letý muž v osobním vozidle značky Mercedes-Benz. Příčina nehody se stále vyšetřuje.“ informovala v pondělí policejní mluvčí Michaela Nováková.

Související obsah

Podle informací agentury Aktu.cz se muž snažil vyhnout mrtvé zvěři na silnici.

K podobné dopravní nehodě došlo také na Děčínsku, kde v Rumburku také narazil osobák do stromu. I při této dopravní nehodě bohužel řidič nepřežil.

"Jednotka ze stanice Varnsdorf a dobrovolná jednotka z Rumburku zasahovaly hodinu po půlnoci u dopravní nehody osobního auta v Rumburku - Dolních Křečanech. Auto narazilo do stromu. Při nehodě zemřel člověk. Hasiči z havarovaného vozu vyprostili tělo zemřelého," informovali hasiči na Twitteru.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz