Zahraničí

Utajené těhotenství! Ed Sheeran bude mít s manželkou první miminko

Utajené těhotenství! Ed Sheeran bude mít s manželkou první miminko
Zdroj: Profimedia

Slavný zpěvák Ed Sheeran a jeho manželka Cherry Seabornová prý čekají miminko. První potomek se jim má narodit ještě během léta. Těhotenství se slavné dvojici podařilo i díky omezení pohybu a veřejných akcí kvůli koronaviru až doteď utajit. Infromovala o tom britská média s odvoláním na jejich blízké přátele.

Jeden z nejpopulárnějších zpěváků současnosti Ed Sheeran se prý zanedlouho stane otcem. Jeho manželka Cherry Seabornová je těhotná. Radostnou novinu si dlouho nechávali pro sebe, paradoxně jim v tom pomohla omezení spojená s koronavirovou pandemií.

Podle zdroje z blízkého okolí se slavný pár prvního potomka nemůže dočkat, píše britský portál thesun.co.uk. "Ed a Cherry jsou v sedmém nebi, ale nechtějí přitahovat pozornost. Proto využili karanténu, aby se nemuseli moc ukazovat," prozradil kamarád manželů. Paparazzi je od března ani jednou nevyfotili.

Kdyby se Seabornová tento týden nerozhodla prozradit dosavadní tajemství přátelům, nedozvěděli by se to ani fanoušci. Právě někdo z nich o těhotenství řekl britským médiím. Ona ani Sheeran zatím informaci veřejně nepotvrdili.

Související obsah

Sheeran se na roli tatínka pečlivě připravuje. Už loni v prosinci oznámil, že si po dvou letech koncertování bere do odvolání pauzu. "Momentálně dokončují poslední úpravy v domě, dítě se má narodit ještě během léta," doplnil zdroj. 

Nastávající rodiče spolu začali randit v roce 2015, v lednu 2018 se zasnoubili a ještě téhož roku se konala svatba.

S odhadovaným jměním ve výši 200 milionů dolarů, v přepočtu téměř 4 a půl miliardy korun, je Ed Sheeran zároveň jedním z nejbohatších muzikantů. Často říká, že právě manželka ho drží při zemi. V minulosti se mluvilo o tom, že své bohatství nerozvážně rozhazuje. Měl dokonce skoupit domy všech svých sousedů, aby na ně nemusel brát ohledy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz