Domácí

Řidič srazil na přechodu ženu o holích a ujel! Na místo letěl vrtulník

Řidič srazil na přechodu ženu o holích a ujel! Na místo letěl vrtulník
Zdroj: TN.cz

Sedmdesátiletou chodkyni o francouzských holích srazilo ve středu odpoledne v Kladně Audi, jehož řidič nezastavil a zraněné ženě neposkytl pomoc, ale z místa nehody ujel. Seniorka utrpěla velmi vážná zranění, do nemocnice ji musel transportovat vrtulník. Řidič se po chvíli sám přihlásil policii.

Nehoda se stala v ulici Unhošťská krátce před 13. hodinou, ke zraněné ženě okamžitě vyrazili policisté i záchranáři. Kvůli vážnosti zranění byl na místo přivolán vrtulník, který ji transportoval do jedné z pražských nemocnic.

"Řidič ihned z místa dopravní nehody ujel a následně se doznal na linku 158. Policejní hlídka vyjela na základě oznámení do Šulcovy ulice v Kladně, kde podezřelého řidiče vyzvala k předložení dokladů potřebných pro řízení motorového vozidla, k provedení dechové zkoušky a testu na drogy," popsala mluvčí policie Jana Šteinerová.

Podle policie řídil vůz dvaačtyřicetiletý muž, který odmítl dechovou zkoušku. Test na drogy byl negativní.

Související obsah

"Policisté podezřelého řidiče zadrželi. V současné době je dvaačtyřicetiletý muž podezřelý z trestného činu těžké ublížení na zdraví z nedbalosti," doplnila Šteinerová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Královna Alžběta už zase pracuje

Britská královna Alžběta II. se vrátila ke svým povinnostem. Virtuálně přijala na audienci dva velvyslance. Přes internet hovořila s Gunnem Kimem z Koreje a Markusem Leitnerem ze Švýcarska. Královna by se měla 1. listopadu zúčastnit recepce o změně klimatu. Závěrečné rozhodnutí k její účasti by mělo přijít do víkendu, napsal deník Daily Mirror.

Píše se na Deník.cz