Domácí

Kdo ví něco o smrti mé dcery, ať napíše zprávu, vyzývá zoufalý otec

Na sociálních sítích běhá mrazivá výzva, zoufalý otec shání informace o smrti jeho dcery. Ta měla dle zprávy zemřít na Kateřině. Plzeňská policie vyšetřuje nález lidského těla na dálnici D5 u Svaté Kateřiny.

"Kdo ví něco o smrti mé 18leté dcery Kristýny, ať pošle zprávu. Byla zabita dnes ráno cca ve čtyři hodiny na Kateřině," napsal v neděli odpoledne zoufalý muž na sociálních sítích.

Policie přijala podle portálu Krimi-Plzeň kolem půl čtvrté ráno informaci, že na tělesu dálnice u Svaté Kateřiny ve směru na Německo leží tělo bez známek života.

Související obsah

Podle Krimi-Plzeň má jít o totožnou dívku, ta se narodila v roce 2002. Policisté se případem zabývají, příčinu a okolnosti úmrtí prověřují. Zatím nemělo být zjištěno cizí zavinění.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemědělci zasažení tornádem dostanou odškodnění od státu

Zemědělci z Jihomoravského a Ústeckého kraje, které v červnu zasáhly přírodní pohromy, v blízké době dostanou od ministerstva zemědělství 80 procent peněz z přiznané částky jako odškodnění. Mezi 81 žadatelů, u nichž pracovníci Škodní komise Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) šetřili, se rozdělí 627 milionů korun. Fond začal vydávat tzv. zálohová rozhodnutí a platby bude posílat záhy po vydání, aniž by se čekalo na nabytí právní moci rozhodnutí.

Krátká zpráva

Sněmovna odvolala Hanu Lipovskou z Rady České televize

Poslanci v pátek odpoledne odvolali Hanu Lipovskou (za Volný blok) z postu členky Rady České televize. Pro odvolání Lipovské hlasovalo celkem 63 poslanců, dalších 11 bylo proti. Důvodem odvolání bylo porušení zákona a také ztráta nezávislosti. Hana Lipovská totiž kandiduje v nadcházejících volbách do Poslanecké sněmovny. Odvolání už minulý týden doporučil sněmovní volební výbor. Členkou rady ČT byla Lipovská od května loňského roku.

Píše se na Deník.cz