Krimi

Zběsilá jízda ve Vrchlabí. Lidé utíkali, schytal to dům i jiné auto! VIDEO

Hodně divokou jízdu předvedl v neděli odpoledne v centru Vrchlabí na Trutnovsku řidič tmavého peugeotu. Na městských kamerách je jasně vidět, že jeho manévry odneslo auto, značka i dům. A chodci museli vozu uskakovat z cesty.

Video šílené jízdy zveřejnili v pondělí na svém facebooku vrchlabští strážníci. Na záběrech je jasně vidět, jak přijíždějící peugeot nejprve narazí do zaparkovaného auta, vzápětí při couvání ohrozí dvojici chodců, pak se prudce otočí, vjede na chodník na levé straně ulice a vysokou rychlostí se po něm řítí pryč.

"Po této zběsilé jízdě bez oznámení nehody odjel pryč. Vrchlabští policisté však zanedlouho vypátrali vozidlo i šoféra a ten se k řízení přiznal," uvedl v pondělí policejní mluvčí Lukáš Vincenc.

Související obsah

Dechovou zkoušku na alkohol výtečník nicméně odmítl, stejně jako odběr krve. Vyšetřovatelé způsobenou škodu předběžně vyčíslili na přibližně 100 tisíc korun.

Dopravní policisté zběsilou jízdu centrem Vrchlabí řeší i nadále, zatím jejímu aktérovi hrozí pokuta a zákaz řízení. Zároveň vrchlabští strážníci informovali, že jejich kolegové od státní policie uvítají další svědectví o incidentu. A to i od lidí mimo záběr městského kamerového systému.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz