Domácí

Smrt ženy v autě policisty! Nehybného těla si všimli svědci

Mrtvolu našli lidé ve středu odpoledne v autě zaparkovaném v ulici Pod Královkou v Praze na Břevnově. Nehybné tělo ženy leželo na zadním sedadle vozu. Případ už vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů. Auto totiž patří policistovi.

Na místo tragického nálezu okamžitě po přivolání směřovala policejní hlídka i záchranáři. Ti už ale mohli potvrdit jen to, že žena je po smrti. Ohledat tělo tak přijel koroner.

Podle prvotních informací to zatím vypadá tak, že na smrti ženy se nikdo druhý nepodílel. Jelikož šlo o automobil patřící policistovi, případ vyšetřuje GIBS.

"Mohu potvrdit, že včerejšího dne si generální inspekce bezpečnostních sborů tento případ úmrtí ženy z Prahy 6 převzala do šetření.,“ uvedla Ivana Nguyenová, mluvčí Generální inspekce bezpečnostních sborů.

Související obsah

Zda tento případ policisté nakonec uzavřou jako vraždu, sebevraždu nebo nešťastnou nehodu, to bude o něco jasnější až po provedení nařízené soudní pitvy.

dm, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz