Zahraničí

Tragická smrt čtyř dětí a muže na Slovensku. Na místě už stojí kříže

Tragická smrt čtyř dětí a muže na Slovensku. Na místě už stojí kříže
Zdroj: TV Markíza, Facebook/Prezídium Hasičského a záchranného zboru

Při středeční nehodě u slovenského Liptovského Trnovce tragicky zahynuli čtyři malí chlapci a jeden muž. Řidič bílé dodávky už si vyslechl obvinění z usmrcení a ublížení na zdraví. Na místě neštěstí stojí pět křížů s hořícími svíčkami. Pěti lidí skončilo v nemocnicích.

Střet dvou dodávek na Slovensku ve středu nepřežilo pět lidí. Mezi oběťmi jsou dva 11letí chlapci, dalšímu bylo 10 a nejmladšímu šest let. Zemřel i 43letý muž. Na místě tragédie jim vztyčili kříže se svíčkami.

Podle informací portálu tvnoviny.sk obvinili řidiče bílého vozidla z usmrcení a ublížení na zdraví. V obou autech dohromady cestovalo 12 lidí. Ve slovenské dodávce seděli čtyři muži s pěti dětmi, kteří na chatě u jezera Liptovská Mara trávili dovolenou. V dodávce s německými poznávacími značkami jeli tři lidé.

Po zesnulém muži doma zůstala hendikepovaná dcera a školáci ve věku šest a 11 let. Záchranáři odvezli tříletého chlapečka a jednoho muže do nemocnice v Liptovském Mikuláši.

Související obsah

Další zranění leží ve vojenské nemocnici v Ružomberku. "Maminka s dcerou z Německa i pacient ze Slovenska jsou v stabilizovaném stavu, mimo ohrožení života. Momentálně je však předčasné mluvit o termínu ukočení jejich hospitalizace," řekla mluvčí nemocnice Petr Dišková.

Vyšetřovatelé a znalci hodlají průběh tragické nehody zrekonstruovat. Podrobnosti o tom, co přesně se stalo na silnici, která je podle místních nebezpečná, ale doposud neuvedli. Zatím není jasné ani to, zda měly děti zapnuté bezpečnostní pásy.

Při tragické nehodě zemřeli čtyři chlapci a muž. Podívejte se na reportáž TV Markíza:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz