Domácí

Soud řeší odporné zneužití kojenců. Muž a žena dostali 9 a 6 let za mřížemí

U Krajského soudu v Pardubicích padly rozsudky za pohlavní zneužívání kojenců. Devítiletý trest dostal muž, který měl v desítkách případů znásilňovat vlastní dceru, jeho přítelkyně odešla se šesti-letým trestem. Za mřížemi má skončit i jejich známá, která podle obžaloby muži ke zvrhlým hrátkám půjčila vlastní dítě.

Je to jeden z nejzávažnějších případů, které se v posledních letech u soudu objevily. K objasnění přitom přispěla náhoda. Kriminalisté vyšetřovali jinou trestnou činnost a nečekaně narazili na velmi podezřelou komunikaci na sociálních sítích mezi těmito třemi obžalovanými.

41letého o muže přivedla eskorta z vazby. Své sotva půlroční dceři měl podle obžaloby provádět různé sexuální praktiky. Dovolovala mu to jeho partnerka, se kterou dítě má, a to proto, aby ji prý neopustil.

Související obsah

Do práce mu měla dokonce posílat fotografie vlastního dítěte ve velmi intimních polohách. Když chtěl muž další dítě, oslovila kamarádku, a i ta měla kupodivu se stejným zneužíváním vlastní ratolesti souhlasit. Údajně za to čas od času dostala i pár stokorun. Podle spisu se zneužívání dělo mezi roky 2017 a 2019 a žalobce ví o minimálně čtyřiceti případech.

Muž dostal devět let vězení ve věznici se zvýšenou ostrahou, proti rozsudku se odvolal. Navíc musí nastoupit ústavní sexuologickou léčbu, jeho přítelkyně má ve věznici s ostrahou nastoupit šestiletý trest a o rok méně dostala společná známá. Obě si stejně jako státní zástupce ponechaly lhůtu na odvolání.

Související obsah

Všichni tři obžalovaní se po rozsudku v soudní síní rozplakali. Soudkyně se k tomu vyjádřila a řekla, že oni nejsou obětmi, které by se měli litovat. Oběťmi jsou právě jejich děti.

jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz