Zajímavosti

Brad Pitt má nový objev! Modelka Nicole (27) se podobá Angelině Jolie

Hollywoodský fešák Brad Pitt (56), kterého zbožňují ženy z celého světa, má podle všeho novou lásku. Podle zahraničních médií se Pitt zakoukal do německé modelky Nicole Poturalski, která je skoro o 30 let mladší než on. A trochu se podobá Angelině Jolie, po jejímž boku Pitt strávil dlouhou řádku let.

Herec a sedmadvacetiletá německá modelka notně přiživili spekulace, že spolu něco mají poté, co je svědci tento týden viděli, jak v Paříži nasedají do soukromého tryskáče a míří na jih Francie. Podle portálu Entertainment Tonight měli oba dva při nástupu na palubu nasazené roušky.

Předtím, než je k soukromému letadlu odvezlo auto se řidičem, každý zvlášť přicestovali na velké pařížské letiště Charlese de Gaullea. Poturalski z Berlína, Pitt ze Spojených států.

Související obsah

Podle britského Daily Mailu je německá modelka nejen krásná, ale navíc ovládá pět jazyků a založila také nadaci, která pomáhá žralokům. Kromě toho je také matkou jednoho dítěte. Syna Emila čas od času předvede i na svém instagramovém účtu.

Řada lidí si také velmi rychle všimla, že Nicole Poturalski se podobá Angelině Jolie, s níž se Brad Pitt rozvádí. Hvězdný pár, známý pod přezdívkou Brangelina, šel od sebe už v roce 2016.

Související obsah

Podle všeho herec svoji novou lásku vzal do jižní Francie na zámek Château Miraval, který si spolu s Angelinou pořídil před devíti lety za skoro sedmdesát milionů dolarů.

"Líbali se, Brad jí (Nicole) věnoval veškerou pozornost. Byli na místě přístupném veřejnosti, ale jemu nevadilo, že je lidé vidí. Je fakt krásná a očividně o hodně mladší než on," popsal tokání Pitta a modelky nejmenovaný zdroj.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz