Krimi

Tragédie u Karlových Varů! Dívky asi zapálily molitan, jedna uhořela!

Obrovská tragédie se odehrála v pátek odpoledne ve skateparku v Ostrově na Karlovarsku. Podle prvotních informací tu při požáru molitanu zahynula teprve dvanáctiletá dívka.

Vše zatím nasvědčuje tomu, že do areálu se dírou v plotě dostaly tři školačky. Kolem 17. hodiny se jim nejspíš nějak podařilo zapálit molitan, kterým je vysypané doskočiště u jedné z ramp. Večer ovšem TV Nova získala informace, které naznačují, že požár mohl mít na svědomí někdo jiný.

Před ohněm se podařilo utéct jen dvěma školačkám, poslední živel zabil. Reportér TV Nova těsně před 18. hodinou z místa hlásil větší množství hasičských i policejních aut, v těsné blízkosti skateparku stála také nejméně jedna sanitka. Místo bylo obehnané páskami.

Policie tragédii aktuálně vyšetřuje:

"Mohu potvrdit, že v areálu skateparku došlo k požáru, při němž zahynula nezletilá dívka. Přesné příčiny a okolnosti události jsou v šetření kriminalistů. Vzhledem k věku poškozené a s ohledem na její rodinu nebudeme k případu poskytovat žádné bližší informace," uvedl na dotaz TN.cz před 18:30 policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Skatepark byl v době tragédie podle informací TV Nova otevřený, zavírá se za špatného počasí. Mrtvá dívka nepochází z Ostrova, na Karlovarsko přijela na prázdniny.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz