Domácí

V Třinci měla mladá žena vběhnout přímo pod auto, letěl pro ni vrtulník

V Třinci měla mladá žena vběhnout přímo pod auto, letěl pro ni vrtulník
Zdroj: Profimedia

V sobotu večer vyjížděli moravskoslezští záchranáři k vážné nehodě v Třinci, kde osobní auto srazilo ženu, poté, co měla vběhnout na přechod. Utrpěla těžké poranění hlavy a byla v ohrožení života, na místo proto vyrazil i záchranářský vrtulník.

Nehoda se stala těsně před osmou hodinou večer v ulici Jablunkovská v Třinci na Frýdecko-Místecku. Devětadvacetiletá žena podle policistů měla vběhnout na přechod pro chodce přímo pod auto. Řidič hyundaie už nestačil zabrzdit a ženu srazil.

Utrpěla zranění pánve, nohy a hlavy se známkami poranění mozku. Po srážce zůstala v bezvědomí a podle záchranářů byla v ohrožení života. "Pacientce jsme poskytli kompletní přednemocniční neodkladná péče, včetně zajištění dýchacích cest a přístrojové podpory," uvedl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Související obsah

Na místo posléze přiletěl i vrtulník, který ženu dopravil do ostravské fakultní nemocnice na urgentní příjem. Policie mezitím provedla řidiči dechovou zkoušku, která byla negativní. "Okolnosti nehody a míru zavinění zjišťují policisté z Třince," dodala policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz