Krimi

Zásahovka si přišla pro pět agresorů, kteří měli surově zbít dva muže

K útoku došlo 21. srpna ve večerních hodinách. Pětice mužů podle policistů měla vejít do jedné z heren v Aši s jediným cílem, napadnout dva muže. Za to jim teď hrozí až 12 let ve vězení.

Dvojice napadených skončila po útoku v nemocnici, kde je lékaři dávali dohromady několik dní. Od útočníků totiž schytali několik kopanců i rány pěstí. Už pár dní po útoku policisté agresory zadrželi.

 
“Krajští kriminalisté ještě na konci srpna na různých místech v Karlovarském kraji ve spolupráci se Zásahovou jednotkou Krajského ředitelství Plzeňského kraje všech pět osob ve věku 19 až 43 let zadrželi,“ uvedla Kateřina Krejčí, mluvčí karlovarských policistů.

Související obsah

Všech pět mužů neminulo obvinění z pokusu o těžké ublížení. Jednoho z útočníků, který už má kriminální minulost, chtěli policisté vidět ve vazbě.

 
“Vyšetřovatel podal podnět státnímu zástupci k vydání návrhu na vzetí 35letého obviněného muže do vazby, který jej akceptoval. Soudce shledal důvody vazby a za přijetí písemného slibu, dohledu probačního úředníka a zákazu styku s poškozenými byl obviněný propuštěn ze zadržení,“ uzavřela policejní mluvčí.

Pěti útočníkům hrozí, že se v případě odsouzení na svobodu nepodívají až 12 let.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz