Zahraničí

Před domem Williama a Kate našli mrtvolu. Policie udělala strašný omyl

Před domem Williama a Kate našli mrtvolu. Policie udělala strašný omyl
Zdroj: Profimedia

V umělém jezírku před londýnským sídlem prince Williama a jeho ženy Kate Middleton objevili mrtvou ženu. Tamní policie se při identifikaci spletla a úmrtí omylem oznámila nesprávné rodině.

Policie tělo vytáhla z tzv. Round Pond (Kulatého rybníka) před Kensingtonským palácem, kde vévoda a vévodkyně z Cambridge se svými dětmi bydlí. K hrůznému objevu došlo podle informací britského portálu The Sun minulou sobotu.

Tamní policie při zjišťování totožnosti mrtvé ženy však udělala chybu. Neznámou identifikovala jako vnučku umělce Johna Betjemana, která byla před nálezem těla nezvěstná. Endellione Lycett Greenová, o které si policisté mysleli, že je mrtvou ženou z rybníka před Kensingtonským palácem, se však poté živá a zdravá objevila doma.

Související obsah

Komu patří nalezené tělo, se tak stále neví. Jestli žena zemřela vlastním přičiněním, cizí rukou, nebo šlo o nehodu, vyšetřovatelé zjišťují. "Smrt je v současné době považována za nevysvětlitelnou, ale není považována za podezřelou. Šetření probíhají," vyjádřil se mluvčí metropolitní policie.

V Kensingtonském paláci žije také princezna Eugenie s manželem Jackem Brooksbankem. Jestli byl v době nálezu těla někdo z obyvatel sídla doma, není jasné. Královská rodina se k události zatím oficiálně nevyjádřila.

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz