Domácí

Audi vylétlo z dálnice D7 a skončilo na zahradě! Cestou lámalo stromy

Zřejmě vinou silného deště došlo na dálnici D7 k dopravní nehodě. Auto pravděpodobně dostalo smyk a najelo do svodidel. Ta vůz se dvěma ženami a psem uvnitř vymrštila do nedaleké zahrady. Řidička i její spolujezdkyně skončily v nemocnici.

"Krátce před 15. hodinou jsme přijali oznámení o nehodě osobního vozidla, při které vozidlo na dálnici D7 ve směru na Prahu sjelo mimo komunikaci a následně skončilo na zahradě u rodinného domu. Při nehodě dvě osoby utrpěly zranění, se kterými byly transportovány do pražských nemocnic. Příčina a okolnosti této nehody jsou předmětem dalšího šetření," řekl TN.cz policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

K nehodě došlo nedaleko osmého kilometru dálnice D7. Zhruba čtyřicetiletá žena za volantem Audi Q5 zřejmě nezvládla řízení v silném dešti. Prudký náraz do svodidel auto vymrštil do vzduchu. Tvrdě dopadlo na okraj zahrady.

Související obsah

V autě v tu dobu podle informací agentury Aktu seděly dvě ženy ve středním věku a pes. Jedna z nich si z nehody odnesla těžké zranění, druhá středně těžké. Obě ženy skončily v nemocnici – jedna ve Střešovicích, druhá v Motole.

Pes se při nehodě zranil také. S ránou na hlavě ho transportovali na ošetření do Kladna. Jestli byl příčinou nehody skutečně smyk kvůli silnému dešti, vyšetřují policisté.

Auto vystřelilo z dálnice tak prudce, že lámalo stromy a keře, které byly v cestě. Zničený vůz skončil na boku mezi plotem zahrady a stromem. Prudký náraz zcela zničil kufr a střechu auta.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz