Domácí

Hořící auto zablokovalo dálnici D5. Posádka stihla utéct, tvořily se kolony

Hořící auto zablokovalo dálnici D5. Posádka stihla utéct, tvořily se kolony
Zdroj: TV Nova

Na 29. kilometr dálnice D5 směrem na Prahu v neděli krátce po druhé hodině odpoledne vyráželi hasiči a policisté. Ze zatím neznámých příčin tam vzplálo osobní auto. Jeho posádka stihla před požárem utéct. Na místě se tvořily kolony.

Oheň auto dle informací hasičů téměř zcela zničil. Z jakého důvodu vozidlo vzplálo, se zatím neví. Žádná další auta prý poškozená nejsou.

"Můžeme potvrdit, že D5 na 29. kilometru ve směru na Prahu je uzavřena v souvislosti s požárem osobního vozidla. Nehoda je aktuálně v šetření a obešla se bez zranění," vyjádřil se pro TN.cz policejní mluvčí Zdeněk Chalupa.

Několikačlenné posádce auta se před plameny podařilo uniknout. Na hašení vozu se podíleli profesionální hasiči z Hořovic a dobrovolná jednotka z Žebráku.

Související obsah

"Událost nám byla hlášena ve 14:16, osobní automobil hořel v plném rozsahu. Na místě zasahovaly dvě jednotky. Požár byl lokalizovaný a ve 14:25 se podařilo oheň uhasit. Příčina požáru je v šetření a škoda zatím nebyla vyčíslena," řekla TN.cz mluvčí krajských hasičů Tereza Fliegerová.

Událost dočasně zablokovala D5 v obou směrech. Krátce před tři čtvrtě na tři odpoledne policisté zprovoznili levý jízdní pruh. Aktuálně je místo nehody už průjezdné.

K požáru auta došlo nedaleko obce Bavoryně na Berounsku:

Zdroj: Google Maps
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz