Domácí

VIDEO: Opilý řidič dostal botičku, i přesto dupl na plyn a chtěl ujet

Na řidiče, který se snažil ze svého zaparkovaného auta sundat botičku, upozornil na tísňové lince všímavý svědek, kterého vyrušil hluk z ulice. Když se muži nepodařilo botičku z pneumatiky sundat, zkusil dupnout na plyn a ujet.

Na videu je vidět, jak se řidič k autu blíží vrávoravým krokem. Když se pak pokusil i odjet s nasazenou botičkou, udělal takový rámus, že na sebe okamžitě upozornil. “Ten frajer přišel, je úplně opilý. Teď sedl do auta, a i s tou botou odjíždí. Teď to tady rachtá. Ten něco provede. Je úplně na šrot,“ popsal svědek na tísňové lince strážníkům.

Související obsah

Po neúspěšném pokusu o odjezd zkusil opilý muž tvrdit, že auto vůbec nikdo neřídil. “V okamžiku příjezdu hlídky vozidlo uzamkl a chtěl z místa odejít. Vedle stojící svědci strážníkům popsali situaci s tím, že mají jízdu s botičkou nahranou na mobilní telefon,“ informovala Irena Seifertová, mluvčí pražských strážníků.

Související obsah

Řidič nedokázal vůbec artikulovat. Po dechové zkoušce se ukázalo, že nemá za volantem vůbec co dělat. Nadýchal více než dvě promile. Na místo tak přijela i policie, která si opilého řidiče převzala.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz