Krimi

Zloděj se dostal do domu otvorem pro psa, v domě usnul i s lupem

Šok zažili obyvatelé rodinného domu v Přerově. Ve svém domě totiž našli spícího zloděje a to rovnou s lupem v ruce. Do domu se dostal neobvyklou cestou, otvorem pro psa ve dveřích

Nevadilo ani to, že se v domě svítí. Paní Martina se svým přítelem právě sledovali televizi. Až po chvilce zjistili, že je něco špatně. “Zmizel mi notebook, nějaké věci jsem měla rozházené po posteli,” popisuje paní Martina.

Nezvaný návštěvník byl ale stále v domě. A tvrdě spal. "On se schoval za postel, kde dcera spala, a jak tam prostě ležel, tak usnul,” dodala paní Martina.

Související obsah

"Podezřelý byl na místě zadržen. V případě, že bude podezřelý muž odsouzen, hrozí mu trest odnětí svobody v maximální délce dvou let,” uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Je jasné, že zloděj byl velmi hbitý a téměř akrobat, když se protáhl tak malým otvorem. “Samotný výrobce neudává žádné zabezpečení. Otvor je celoplastový. Doporučuji se poradit s nějakou zámečnickou firmou, která dokáže vyrobit bezpečnostní mřížku,” řekl zámečník Leoš Verner.

Související obsah

Kuriózní vloupání řešili nedávno i policisté v Ostravě. S prázdnou nakonec odešel zloděj, který se měl s mnohem větší námahou vloupat do garáže. A to otvorem ve zdi, který sám vysekal. Policie ho zadržela na místě.

Vloupání se před pár týdny nepovedlo ani muži na Uherskohradišťsku. Do obchodu se sice dostal, vzápětí se ale spustil alarm a zavřely automatické dveře. Ven mu pomohli až muži zákona.

Petr Bača, jh, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz