Mezi Litomyšlí na Svitavsku a Vysokým Mýtem na Orlickoústecku se ve středu odpoledne stala dopravní nehoda, při které se srazila dvě osobní auta. Lehce se při ní zranilo několik lidí, včetně kojence, nikdo z nich však nakonec nepotřeboval převoz do nemocnice.
Dvě osobní auta se ve středu odpoledne srazila na silnici I/35 mezi Litomyšlí a Vysokým Mýtem. Při nehodě se lehce zranilo několik lidí, a protože na místo dorazili hasiči dříve než záchranáři, do příjezdu sanitky se o zraněné starali sami.
"Ošetřovali jsme zraněné osoby, mezi nimiž byl i malý kojenec," uvedli hasiči Pardubického kraje na twitteru. Přestože záběry z místa nehody vypadají děsivě, pro cestující měla událost dobrý konec.
"Naštěstí zranění nebyla natolik vážná, že by je museli zdravotníci odvézt do nemocnice," upřesnili hasiči. Pacientům stačilo pouze ošetření na místě. Podle mluvčí policie Markéty Janovské se jednalo o boční střet a nehoda byla lehká.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz