Zahraničí

V Itálii se utopila modelka z Playboye. Podle policie mohla být špionkou

V Itálii se utopila modelka z Playboye. Podle policie mohla být špionkou
Zdroj: Getty Images

Italští policisté řeší smrt ruské modelky Galiny Fedorovové. Její tělo našla v sobotu pobřežní hlídka poté, co se žena společně s fotografem vydala ve vypůjčeném člunu na focení u jižního pobřeží ostrova poblíž Teulady na Sardinii. Podle policie se mohlo jednat o špionáž.

Dvojice si měla vypůjčit člun a vyrazit na focení. Během cesty se však zastavila uprostřed moře, aby si zaplavala. "U plavidla, které bylo údajně plné alkoholu, se však uvolnila kotva a proud ho unášel směrem ke skalnatému útesu,“ píše Daily Mail


Při výslechu na policii vypověděl fotograf Yeva Taranovs, že se oba snažili plavat směrem k lodi, ale Fedorovovou smetla vlna z jeho dohledu. Brita poté zachránilo blízké plavidlo, po Galině pátrala pobřežní stráž. Její tělo však brzy nalezli bez známek života.


Během výslechu policie muži zabavila dron, jehož záběry byly velmi zajímavé. Vyšetřovatelé řeší, zda nešlo o špionáž, jelikož místo, kde se tragédie odehrála, se nachází blízko střelnice NATO. "Musíme se ujistit, zda nešlo pouze o krytí špionáže,“ citoval Daily Mail mluvčí tamní policie.


Kriminalisté nyní budou blíže zkoumat fotografie z dronu, které dvojice pořídila. Britský fotograf se údajně zhroutil poté, co ho policisté informovali o smrti mladé ženy.

Související obsah


 
Modelku, která fotila také pro pánský časopis Playboy, sledovalo na instagramu více než 103 tisíc fanoušků. Její přátelé o smrti informovali na sociálních sítích. Policisté zjistili, že zemřela na následky utonutí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz