Domácí

Opilá těhotná žena napadla v Přerově lékařku, hrozí jí až tříleté vězení

Na těhotnou ženu, která byla opilá, zavolali svědci v Přerově policisty a lékaře. Budoucí matka ovšem lékařku napadla. Celý incident se stal ve středu před třetí hodinou ranní ve Wilsonově ulici v centru.

Policisté na místo přijeli kvůli oznámení místních, že jim na chodníku před domem leží neznámá mladá žena bez známek života. “Na místo vyslaným policistům zjevně opilá pětadvacetiletá žena mimo jiné sdělila, že je těhotná. Z toho důvodu policisté na místo přivolali lékaře zdravotnické záchranné služby. V průběhu komunikace mezi lékařkou a pacientkou opilá žena na lékařku náhle zaútočila. Skočila na ni a společně upadly na zem,“ řekl policejní mluvčí Libor Hejtman.

Opilá žena na lékařku zaútočila pěstmi. Dalšímu napadání zabránili přítomní policisté. “Z důvodu ochrany ostatních osob i zdraví opilé ženy jí policisté dále nasadili pouta. Po provedení lékařského vyšetření, při kterém bylo potvrzeno těhotenství, byla žena umístěna do policejní cely. Tam si ji před sedmou hodinou ranní převzal manžel,“ uzavřel Hejtman.

Související obsah

Lékařka při útoku utrpěla zranění, se kterým musela být ošetřena. Policie věc šetří pro podezření z ublížení na zdraví a výtržnictví. Těhotné agresorce hrozí až tříleté vězení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz