Domácí

"Umělec" se pustil do polských řidičů, za vulgaritu mu hrozí vězení!

"Umělec" se pustil do polských řidičů, za vulgaritu mu hrozí vězení!
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Minulý víkend dosud neznámý muž neudržel emoce na uzdě a rozhodl se vyjádřit svůj názor na polské řidiče kamionu. Zvolil k tomu netradiční způsob, na silnici na Prostějovsku nastříkal sprejem ohromný vzkaz. Za vulgární vyjádření mu hrozí až jeden rok ve vězení.

Neznámý muž udeřil v zatím přesně nezjištěné době v noci z 12. na 13. září, veřejně vyjádřil svůj názor na řidiče kamionů z Polska. A ten není právě lichotivý.

"V Plumlově na komunikaci červeným sprejem napsal text "TIR PL" a doplnil ho geometrickými obrazci obecně užívanými ve velice vulgárním významu," popsal mluvčí policie František Kořínek.

Jednalo se o ohromný kosočtverec, který měl třináct metrů na šířku a dva metry na výšku. Neznámý muž způsobil škodu Správě silnic Olomouckého kraje, přesná výše bude teprve vyčíslena, případem se proto začala zabývat policie.

Související obsah

"Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu poškození cizí věci. Za ten pachateli v případě vypátrání a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok," doplnil Kořínek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Princ Harry usiluje o možnost platit si policejní ochranu během pobytu v Británii

Britský princ Harry podle svých právních zástupců právně napadá rozhodnutí britské vlády, které mu brání osobně platit za policejní ochranu pro sebe a svou rodinu během pobytu ve Velké Británii. Podle CNN Harryho právníci uvedli, že právní výzvu inicioval už v září loňského roku, ale rozhodl se tuto informaci nyní zveřejnit, "aby uvedl fakta na pravou míru" kvůli tomu, že informace unikla do britských bulvárních novin.

Píše se na Deník.cz