Krimi

Rychlík u Prahy srazil a zabil muže, několik spojů musely dráhy zkrátit!

Rychlík u Prahy srazil a zabil muže, několik spojů musely dráhy zkrátit!
Zdroj: TV Nova

Vážná nehoda zkomplikovala v neděli ráno provoz na frekventované železniční trati u Čerčan na Benešovsku. Projíždějící rychlík tu kolem osmé hodiny srazil a usmrtil muže, který se pohyboval v kolejišti. Provoz na místě tak musel být na několik hodin přerušený, několik vlaků v dotčeném úseku vůbec nejelo.

"Osobní vlak muže srazil u obce Čerčany. Ten svým zraněním na místě podlehl, nikdo další zranění neutrpěl. Po dobu vyšetřování události bude trať uzavřená," řekla TN.cz krátce před 10. hodinou policejní mluvčí Martina Fejfarová s tím, že podle aktuálních informací její kolegové na místě stále pracují.

Jak dlouho bude ještě trať mezi Prahou a Benešovem uzavřená, odhadnout nedokázala. České dráhy na svém webu informovaly, že po krátkém obnovení provozu muselo být místo opět uzavřené. "V 9:10 hodin provoz opětovně přerušen na příkaz policie," uvedli železničáři.

Související obsah

Zároveň také informovali, že kvůli komplikaci mohou další vlaky nabírat až hodinové zpoždění. Jiné spoje mezi Prahou a Čerčany, respektive Prahou a Benešovem, kvůli nehodě nejedou. Dráhy původně odhadly obnovení provozu na desátou hodinu, posléze termín o hodinu a půl posunuly. Krátce před polednem pak Fejfarová řekla, že vlaky už místem znovu projíždějí v obou směrech bez omezení.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz