Domácí

Rodina na 1. místě, hlásá kandidát SPD. Dceru ale neviděl 12 let

Rodina na 1. místě, hlásá kandidát SPD. Dceru ale neviděl 12 let
Zdroj: TV Nova

Kandidát SPD Pavel K. se nechal na internet vyfotit ve volebním tričku s nápisem "Rodina na prvním místě“. To se nelíbilo jeho dceři, která na Facebook napsala příspěvek o tom, že její otec je falešný, a ji samotnou neviděl už 12 let. Dokonce nechce vídat ani vnoučata.

"Přátelé, prosím vás o chvilku vašeho času, musím si tu něco odložit. Bude to dlouhý pro vás a dost bolestivý pro mě, ale snad to všichni přežijeme. Dole na fotce v tom tričku "Rodina na prvním místě" se u SPD stánku prsí můj táta,“ začíná svůj příspěvek Kateřina K.

Žena v příspěvku popisuje to, že ji její otec viděl od tří let pouze dvakrát a svého vnuka a zetě nikdy. Otec údajně nepřišel ani na její svatbu a o autismu jeho vnuka měl říct, že za něj může očkování.

!!DLEIT!!! Ptel, prosm vs o chvilku vaeho asu, musm si tu nco odloit. Bude to dlouh pro vs a dost...

Zveejnil(a) Kateina Klmov dne ter 22. z 2020

"Člověk, kterého nezajímá, že jeho dcera roky plakala při reklamě na kypřící prášek, protože tam táta s dcerkou pekli dort a ona se trápila, protože její táta na ní kašlal, má na sobě triko s nápisem rodina na prvním místě,“ smutní žena.

Pavel K. aktuálně kandiduje za SPD do zastupitelstva v Libereckém kraji. Příspěvek má na Facebooku už více než tisíc sdílení a lidi vyjadřují ženě podporu a pochopení.

Související obsah

Redakce TN.cz se pokoušela získat reakce Pavla K., bohužel zatím bez odpovědi.

"Bouchly mi saze, nebudu mlčet o tom jaký jsi, jen ať to všichni ví, když se cpeš do politiky. Stejně ti jde jen o teplý místečko, vždyť to bylo vždycky tvoje motto ne?“ dodává nakonec Kateřina.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz