Zahraničí

Královská rodina bude mít dalšího člena! Alžběta se těší na další pravnouče

Královská rodina bude mít dalšího člena! Alžběta se těší na další pravnouče
Zdroj: Profimedia

Princezna Eugenie, vnučka královny Alžběty II., je těhotná. V pátek oznámil novinu královský palác. První potomek princezny a jejího manžela Jacka Brooksbanka by měl přijít na svět na začátku roku 2021.

Manželská dvojice oznámila radostnou zprávu na instagramu, kde se nechali zvěčnit v objetí a s párem malých dětských botek. "Jack a já se těšíme na začátek roku 2021,“ napsala ke dvěma fotografiím princezna.


"Děťátko bude prvním vnukem prince Andrewa a Sarah Fergusonové a devátým pravnoučetem královny Alžběty II. a jejího manžela prince Philipa,“ píše Daily Mail.


Princezna Eugenie, sestřenice princů Williama a Harryho, si v roce 2018 na hradě Windsor v kapli sv. Jiří vzala obchodníka a manažera Jacka Brooksbanka. Události se zúčastnilo kolem 850 hostů. Princezna je desátá v pořadí nástupnictví na britský trůn.

 

Související obsah


Její dítě bude jedenácté v pořadí následnictví a odsune tak strýce princezny prince Edwarda na dvanáctou pozici. Podle informací jsou královna a vévoda z Edinburghu zprávou velmi potěšení.

Zdroj: Profimedia
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz